Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Припинення вогню: на передову Донбасу поїдуть українські миротворці ООН

Припинення вогню: на передову Донбасу поїдуть українські миротворці ООН

В ООС створені відповідні додаткові резерви у разі порушення домовленостей.

Від 27 липня на передовій на Донбасі має настати чергове перемир'я - режим повного та всеосяжного припинення вогню Задля попередження ймовірних провокацій на лінію розмежування відправлять українських миротворців ООН. 

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС. 

"На першу лінію нашої оборони в Донецькій та Луганській областях починають прибувати спеціально відряджені українські військовослужбовці, більшість з яких мають чималий бойовий досвід та безпосередньо займалися профільними питаннями під час участі у миротворчих місіях під егідою ООН", йдеться в повідомленні.

Таким чином особовий склад підрозділів ООС не відволікатиметься від виконання службових завдань та буде мати можливість для самозахисту, як це гарантує 51 стаття Статуту ООН.

У штабі ООС знову наголосили, що перемир'я на Донбасі за новими домовленностями в Мінську не позбавляють військовослужбовців, у разі порушення домовленостей противником, діяти відповідно до норм міжнародного права та національного законодавства України. 

Це стосується не лише наступальних дій збройних формувань Росії, але й провокативних. Зокрема, проведення противником диверсійно-розвідувальних операцій та створення загрози життю і здоров’ю військових, цивільного населення, пошкодження або знищення інфраструктури.

У разі порушення домовленостей, для чого в командуванні Об’єднаних сил створені відповідні додаткові резерви, Збройні cили України готові дати належну відсіч противнику, запевнили в штабі ООС. 

Нагадаємо, у Тристоронній контактній групі в Мінську домовились про цілковите припинення вогню на Донбасі від 27 липня. Не стріляти домовились аж до повного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції