Псевдовибори в ОРДЛО: за попередніми підрахунками "перемагає" нинішній ватажок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На пост "голови ДНР" претендували п’ятеро осіб.

За попередніми підрахунками голосів на псевдовиборах в ОРДО нинішній ватажок бойовиків Денис Пушилін набирає 57,3%.

Про це пише російський "Інтерфакс" з посиланням на "ЦВК ДНР" і підсумки обробки 27,19% протоколів "виборів".

Інші "кандидати" набрали: Олена Шишкіна - 9,1%, Роман Євстифєєв - 8,5%, Володимир Медведєв - 7,8%, Роман Храменков - 17,3%.

Фотогалерея В ОРДЛО відзвітували про "високу явку" на псевдовиборах (7 фото)

На "парламентських виборах" громадський рух "Донецька республіка" набрав 74,03% "голосів" виборців, громадський рух "Вільний Донбас" - 25,07%.

На пост "голови ДНР" претендували п’ятеро осіб: нинішній "виконуючий обов'язки керівника ДНР" Денис Пушилін, "суддя народного трибуналу" Олена Шишкіна; "громадянин республіки" Роман Храменков; пенсіонер, колишній "заступник міністра освіти і науки ДНР" Володимир Медведєв і керівник музею бойової і трудової слави ветеранів Афганістану Петровського району Донецька Роман Євстифеєв.

За посаду "глави ЛНР" вели боротьбу четверо осіб: «виконуючий обов'язки глави ЛНР" Леонід Пасічник; голова "загальнореспубліканської професійної спілки працівників освіти і науки ЛНР" Олег Коваль; голова Перевальського територіального відділення громадського руху "Луганський економічний союз" Людмила Руснак і голова профспілкової організації "Республіканський профспілка працівників залізничного транспорту Луганської народної республіки" Наталія Сергун.

ВідеоУкраїна просить ЄС про законне покарання для організаторів псевдовиборів на окупованих територіях

До санкцій через Twitter закликав посол України в ЄС Микола Точицький. Вже є реакція Брюсселя на дії Росії в Донецьку та Луганську. Заява оприлюднена у вихідний день. 

Україна просить ЄС про законне покарання для організаторів псевдовиборів на окупованих територіях

Нагадаємо, у неділю на окупованих територіях Донецької та Луганської областей тривають незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнають так звані вибори і закликають ігнорувати їх. Росії погрожують новими санкціями за організацію та проведення псевдовиборів.

Служба безпеки України проінформувала заради створення видимості високої явки, на "виборчих дільницях" організували пункти продажу дешевих продуктів харчування. За інформацією спецслужби, Кремль поставив завдання забезпечити явку не менше ніж 50% "виборців" до 12:00. 

Про невизнання так званих виборів в ОРДЛО заявили у Польщі, закликавши країни Євросоюзу впровадити додаткові санкції і заборонити видачу віз та заморозити активи осіб, які відповідальні за їхню організацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції