Перейти до змісту
Ріжуть метал та розбирають будинки: бойовики використовують перемир'я на Донбасі для мародерства

Ріжуть метал та розбирають будинки: бойовики використовують перемир'я на Донбасі для мародерства

Це все бачать українські бійці, але зупинити не можуть, бо стріляти заборонено.

У Луганській області бойовики використовують перемир'я тепер ще й для мародерства. Вони ріжуть метал та розбирають покинуті будинки. Це все бачать українські бійці, але зупинити не можуть, бо стріляти заборонено.

Тож лише констатують факти і чистять зброю. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За російськими найманцями у трубу спостерігає боєць на псевдо "Кабан". Він на фронті від 2016 року. Каже, видно як бойовики копають шанці і займаються мародерством у селі.

"Систематично ці "зелені чоловічки" то металолом зрізають, провода змотують алюмінієві. Ще й кришу розібрали. Два дома цілих були з шифером новим дах укритий. Розібрали, за два ранки перетягали", - розповів військовослужбовець ЗСУ.

До провокацій стрілкових додались провокації з підпалами.

"Систематично намагаються закинути, щоб підпалити сухостій і траву. В основному, коли вітер йде в нашу сторону. Останній раз коли був підпал, потушили понад шести кілометрів", - каже "Кабан".

Відео Бойовики у Луганській області займаються мародерством під час перемир`я

Ріжуть метал та розбирають покинуті будинки. Бойовики у Луганській області перемир'я використовують тепер ще й для мародерства. Наші бійці все бачать але зупинити не можуть. Стріляти заборонено. Тож лише з сумом та злістю констатують факти і чистять зброю. Більше про війну на Сході України

Бойовики у Луганській області займаються мародерством під час перемир`я

Автор: Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин