Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родичі загиблих у збитому Іл-76 на Луганщині вимагають перегляду справи

У суді закликали дочекатись публікації повного тексту рішення.

Військові та родичі загиблих вимагають перегляду справи щодо збитого влітку 2014 року в небі над Луганщиною Іл-76, йдеться у ТСН.16:45.

Трагедія сталася на початку АТО. Літак Іл-76, на борту якого перебували 40 десантників та 9 членів екіпажу, збили під час заходу на посадку в Луганський аеропорт.

Удова командира екіпажу Олександра Білого подала позов восени минулого року. Після 6-місячного розгляду суд вирішив, що Росія - не винна. Військові та родичі загиблих вважають, що таке рішення може стати дуже небезпечним прецедентом.

"Хлопці виконували бойове завдання, вони захищали нашу Батьківщину. І вони там загинули. Загинули від рук терористів. За допомогою росіян, які направляють туди свої війська, своїх людей. Доказів безліч цьому", - стверджує військовослужбовець Сергій Снегирьов.

Водночас у Мелітопольському міськрайонному суді Запорізької області обурені однобоким поглядом на рішення і наполягають, що до викладення повного тексту рішення судити їхню роботу не можна. І тим більш звинувачувати у антиукраїнській позиції. Там наголосили, що викладуть повний текст рішення в обумовлені законом терміни.

"Коментування судового рішення за відсутності його повного тексту є передчасним", - йдеться  заяві на порталі Судова влада України та зазначається, що, поки рішення не набуло законної сили, можна його оскаржити.

ВідеоСправа збитого літака на Луганщині: військові та родичі загиблих вимагають перегляду справи

Напередодні Мелітопольський міськрайонний суд ухвалив рішення, згідно з яким загибель командира екіпажу Олександра Білого не є наслідком російської агресії. Трагедія сталася на початку антитерористичної операції. Літак ІЛ-76, на борту якого перебували 40 десантників та 9 членів екіпажу, був збитий під час заходу на посадку в Луганський аеропорт.  

Справа збитого літака на Луганщині: військові та родичі загиблих вимагають перегляду справи

Залиште свій коментар

Вибір редакції