Російський контрактник потрапив у полон на сході України - ЗМІ

Його мати впізнала документи свого сина.

У Луганській області потрапив у полон російський військовослужбовець Віктор Агєєв, якого викликали на службу в Алтайському краї і служив за контрактом.

Про це російській службі ВВС повідомили співрозмовники в Міноборони України та командуванні 93-ї окремої механізованої бригади збройних сил України.

Мама Віктора Агєєва, його друзі і колишні товариші по службі підтвердили, що після строкової служби той залишився служити в армії за контрактом, який підписав у березні 2017 року. Розвідник Віктор Агєєв 1995 року народження потрапив у полон 24 червня в районі села Жолобок Слов'яносербського району Луганської області в результаті зіткнення бійців 93-ї окремої механізованої бригади та розвідгрупи 4-ї механізованої бригади 2-го армійського корпусу самопроголошеної "Луганської народної республіки" (ЛНР). Про це виданню повідомили джерела в 93-й бригаді і Міноборони України.

Фото паспорта та військового квитка затриманого також опублікувала у себе в Facebook журналістка українського телеканалу ICTV Юлія Кирієнко. Як випливає з даних у військовому квитку, в 2015 році Віктор Агєєв отримав середню професійну освіту в Алтайському державному коледжі зі спеціальності електро-газозварник третього розряду. Після закінчення Алтайського державного коледжу він у 2015-2016 роках проходив строкову службу у військовій частині 65246, розквартированої в Новочеркаську Ростовської області. "Ми служили з ним в полку зв'язку, - розповів один з колишніх товаришів по службі на умовах анонімності. - Він звільнився влітку, а я в кінці 2016 року. Потім він пішов служити на контракт у військову розвідку, але підписувати контракт він хотів в іншій частині, і я не знаю точно, як у нього склалося". Про те, що він вступив на контрактну службу, Віктор Агєєв повідомив сам на своїй сторінці в соціальній мережі "ВКонтакте" 1 квітня. Там же, а також під своїм ім'ям на своїй сторінці в мережі "Однокласники" він опублікував у квітні і травні кілька своїх фотографій з символікою військової розвідки, а також кілька своїх фото на позиціях зі зброєю і без розпізнавальних знаків.

ЗМІ зв'язалися з мамою Віктора Агєєва Світланою, яка впізнала у документах, що опинилися в розпорядженні збройних сил України, документи свого сина. Вона хвилюється, що він давно не виходив з нею зв'язок. Світлана Агєєва сказала, що ніхто з командування з родиною військовослужбовця, який потрапив у полон, поки не зв'язувався. На уточнювальне запитання, чи говорив син про те, що йому доведеться виконувати бойові завдання на території України, Світлана Агєєва відповіла: "Він завуальовано [говорив]. Але я сама себе накручувала. Здалося, що поряд з кордоном - думки були погані. А він казав: вчимося-вчимося, працюємо-працюємо".

За даними співрозмовників видання в міністерстві оборони України, нині полоненого військовослужбовця передано Службі безпеки України.

У міністерстві оборони Росії не прокоментували новину про те, що контрактник Віктор Агєєв потрапив у полон на території України.

Влада Росії неодноразово заявляли, що російські військовослужбовці не беруть участь в бойових діях на сході України.

Хоча раніше волонтери опублікували список більше 2 тисяч загиблих на Донбасі росіян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції