Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ викрила на Луганщині мережу шпигунів, завербованих спецслужбами РФ

Зрадники збирали інформацію про військових та передавали її в ГРУ.

На Луганщині співробітники СБУ викрили та ліквідували агентурну мережу російських спецслужб з числа місцевих мешканців.

Як повідомляє прес-центр СБУ, контррозвідка затримала завербованого підприємця, який створив інформаторську групу шпигунів за завданням спецслужб РФ.

Як розповів українським слідчим затриманий, його вербування почалося вже при перетині кордону на пункті пропуску "Чорткове" (РФ), де він дав підписку про співробітництво на матеріальній основі та отримав псевдонім. 

Після повернення на Луганщину агент підтримував постійний зв'язок з кураторами, збирав інформацію про кількість та озброєння підрозділів сил АТО, хід мобілізації та інші.

Крім того, шпигун залучив спільників, яких проінструктував про вимоги конспірації. Інформатори, працюючи у різних районних структурах, повідомляли йому необхідні дані військового характеру.

Отримані розвіддані зрадник передавав представнику ГРУ, який використовував цю інформацію при плануванні диверсій на Луганщині.

За даними слідства, під час обшуку в агента були вилучені розписки в отриманні від кураторів 1100 доларів США, однак, як стверджує сам зловмисник, реально йому заплатили 300 доларів. 

Нагадаємо, що раніше СБУшники затримали п'ятьох організаторів терактів в Одесі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції