Широкине повністю перейшло під контроль українських військ

Наразі відбуваються заходи з розмінування території.

Проросійські бойовики повністю залишили селище Широкине декілька днів тому.

Як заявив прес-офіцер сектора "М" Олександр Кіндсфатер, українські підрозділи взяли цей населений пункт під свій контроль.

"Зараз відбуваються заходи з розмінування території та ліквідації вибухонебезпечних предметів. Бойовики замінували практично кожен будинок, встановили багато розтяжок і мін-пасток. Цей факт показово свідчить що терористи планували масштабний терористичний акт", - каже він, додаючи, що  українські підрозділи наразі облаштовують вогневі позиції в Широкиному.

Крім того, цю інформацію підтверджує журналіст Стас Кухарчук.

"Друзі, чергова перемога. Широкине перейшло під контроль українського війська. Всіх деталей розказати не можу.  Зараз там відбувається зачистка території - дуже багато мін", - пише у Facebook журналіст.

Нагадаємо, що Петро Порошенко попередив про можливість відновлення повномасштабних боїв на Донбасі. За його словами, порушення Мінських угод російською стороною може свідчити про можливість відновлення масштабних бойових дій у зоні антитерористичної операції.

 

Друзі, чергова перемога на Україно - кацапському фронті. Широкіно перейшло під контроль українського війська. Всіх детал...

Опубликовано Стасом Кухарчуком 24 февраля 2016 г.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: