Снаряд бойовиків потрапив в житловий будинок в Єнакієвому

Снаряд бойовиків потрапив в житловий будинок в Єнакієвому

Фото: Facebook/прес-центр штабу АТО

Такі наслідки навчань окупантів

Російські окупаційні війська під час проведення навчань потрапили снарядом в житловий будинок у тимчасово окупованому місті Єнакієве Донецької області.

Про це на брифінгу повідомив прес-секретар Міністерства оборони України з питань АТО Дмитро Гуцуляк з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Згідно з інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, перебування російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і їх злочинна діяльність продовжують становити небезпеку для місцевого населення", - сказав Гуцуляк.

Він уточнив, що 22 березня цього року під час виконання вправ з практичних стрільб артилерійський підрозділ однієї з мотострілкових бригад так званого 1-го армійського корпусу російських окупаційних військ потрапив снарядом в житловий будинок в окупованому місті Єнакієве.

Окремо він повідомив, що в житловій зоні окупованого населеного пункту Азов російсько-терористичні війська обладнали склад боєприпасів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація