Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спецоперація СБУ: у зоні АТО затримано інформатора бойовиків

Мешканець Лимана "зливав" військову інформацію про українську армію терористам.

СБУ затримала інформатора терористів "ДНР" під час проведення спецоперації у зоні АТО.

Про це ТСН.ua ексклюзивно повідомив кореспондент Андрій Цаплієнко, посилаючись на СБУ.

"12 грудня 2016 року контррозвідкою СБУ в районі проведення АТО припинено протиправну діяльність шляхом фізичного затримання громадянина України Дежина Андрія Тимофійовича, мешканця м. Лиман Донецької області", - розповів він.

Як з'ясували спецслужби, чоловіка у вересні 2015 року завербував бойовик на прізвисько "Кулібін" (справжні дані Р.Г.Панько – прим.ред.), який входить до складу координаторів інформаційних мереж "розвідорганів "ДНР".

Після цього завербований за завданням терористів збирав і передавав їм інформацію щодо місць дислокації, переміщення військової техніки і особового складу ЗС України та підрозділів АТО.

"У подальшому "Кулібін" передавав отримані ним розвідувальні дані співробітнику МДБ "ДНР" Байрачному Андрію Анатолійовичу, позивний "Лєто", - додали у СБУ.

Під час проведення обшуку за місцем постійного проживання Дежина були вилучені мобільні термінали, картки передплаченого сервісу мобільного зв'язку, комп'ютерна техніка тощо, які підтверджують його протиправну діяльність на користь бойовиків.

Окрім цього в агента терористів вилучили незареєстровану вогнепальну зброю та боєприпаси до неї. Чоловік зізнався у співпраці з бойовиками та визнав свою вину, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Відео У зоні АТО затримали інформатора бойовиків "ДНР"

Нагадаємо, раніше також на Луганщині СБУ затримала чоловіка, який "зливав" інформацію про дислокацію українських бійців. Усі дані інформатор передавав "керівникам "ЛНР" телефоном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції