Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Танкісти під керівництвом легендарного Адама провели навчання біля зони АТО

Бойови стрільби військові влаштували на Донеччині.

Українські танкісти не марнують час перебування поза передовою та постійно тренуються на полігоні. Танкові маневри вдалося відзняти журналістам, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Герой України, ангел-охоронець для багатьох кіборгів, знаменитий Адам вчить підлеглих своїм хитрощам, головна з яких – першим побачити ворога. Це надає в бою величезну перевагу. Однак її потрібно зуміти реалізувати завдяки навичці стріляти з ходу, бо інколи й секундної затримки противник може не вибачити.

ВідеоНа Донбасі провели унікальні танкові навчання для українських бійців

На маневрах досвідчені танкісти спершу поділилися на наступальну групу та засідку, а згодом улаштували бойові стрільби на полігоні. В умовах бою стріляти необхідно парами – доки один це робить, інший перезаряджається. Ускладнення завдання – ситуація, коли один із танків підбито, а братів по зброї потрібно рятувати. Тож бійці відпрацювали також і встановлення димової завіси, і витягання з поля бою побратимів.

Наслідками навчань танкісти задоволені. "Раніше наша мета була – сісти в танк і з місця вистрілити. Де мішені, ми знали, відстань до цілі – нічого складного не було", - пригадують бійці. Зі старої радянської техніки танкісти вчаться витискати максимум для того, щоб перемогти ворога і на новіших танках.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції