Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У батальйоні "Донбас" познаходили високопоставлені "мертві душі"

Фіктивним учасником АТО став заступник голови прикордонної служби у званні генерал-майора.

Бійці батальйону спецпризначення "Донбас" почали виявляти в своїх лавах так звані "мертві душі" - людей, які в зоні АТО присутні лише за документами. В дійсності ж їх на передовій ніколи не бачили, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військові підозрюють, що місця в батальйоні продають - а отже, і статуси учасників бойових дій. У списках на отримання такого статусу стоять як чиновники часів Януковича, так і недолюстровані правоохоронці.

Тим, хто знайшов кінці цієї справи, погрожували та наполегливо радили не розповідати нічого журналістам. Однак сміливці сказали, що після Дебальцевого, Іловайська та Широкиного не бояться вже нічого.

Корупційні ознаки добровольці почал помічати після того, як уперше вийшли із зони АТО.

"Добровольчий батальйон, в який записалися люди, які хотіли захищати свою країну – він реально перетворюється на якесь приватне реально підприємство якесь", - обурені бійці..

"Донбасівці" самі взялися розслідувати таке неподобство.

Найтитулованіша знахідка військових у своїх лавах – цілий генерал-майор митної служби Олександр Лєднік. Він же радник митників першого рангу, він же очільник митниці Дніпропетровської області часів Януковича.

Натомість командир батальйону твердить, що жодної мертвої душі в підрозділі немає. І готовий надати документи щодо кожного прізвища. Анатолій Вінагродський стверджує, що ситуація в батальйоні "Донбас" є результатом внутрішніх конфліктів і розбіжностей.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Відео Бійці батальйону "Донбас" виявили у своїх лавах так звані "мертві душі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції