У "ДНР" заявили, що нікого не віддадуть взамін на 15 полонених сепаратистів

Київ готовий відпустити частину заручників в якості "жесту доброї волі".

Терористична організація "ДНР" не має наміру віддавати когось із полонених українців взамін на 15 сепаратистів, яких Київ готовий відпустити в якості жесту доброї волі.

Про це заявила "омбудсмен ДНР" Дарина Морозова, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми готові прийняти п'ятнадцять людей. Однак лише в односторонньому порядку. У відповідь нікого видавати не будемо. Ми нагадали Києву, що досить видали в односторонньому порядку", - сказала вона.

При цьому Морозова сподівається, що обмін у форматі "всіх на всіх" вдасться реалізувати до кінця року. За словами представника бойовиків, з їхнього боку "перешкод немає".

Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт раніше заявляв, що українська сторона готова віддати бойовикам 15 заарештованих сепаратистів в надії на те, що буде розблоковано процес звільнення 58 українців, яких утримують терористи.

Нагадаємо, 7 грудня стало відомо, що на Мінських переговорах бойовики відмовилися відпустити 42 українців в обмін на 228 "своїх". При цьому, за даними Києва, станом на 15 грудня в полоні у бойовиків на Донбасі перебувають 110 українців, як військових, так і цивільних.

ВідеоУкраїна наважилась на відчайдушний крок на зустріч бойовикам, щоб визволити полонених

Залиште свій коментар