У Міноборони назвали три причини ескалації боїв на Донбасі

Дата публікації
У Міноборони назвали три причини ескалації боїв на Донбасі

Reuters

За минулу добу бойовики здійснили 117 обстрілів, активно гатили в усіх напрямках.

Речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко під час брифінгу в Києв назвав три причини загострення бойових дій на Донбасі. Про це повідомляє УНІАН.

Так, він вважає, що, по-перше, ескалація пов'язана із так званим "ультиматумом" бойовиків. По-друге, із прибуттям до окупованої території підрозділів Головного управління розвідки Генерального штабу збройних сил РФ і, по-третє, прибуттям чергового "гуманітарного конвою" з Росії.

"Насправді, за повідомленнями нашої розвідки, останніми днями до лав бойовиків приєдналися і підрозділи Головного управління розвідки Генерального штабу збройних сил РФ, які прибули і поповнили підрозділи бойовиків", — сказав Лисенка.

Також, за словами речника, ескалацію бойових дій можна пов'язувати з тим, що так званий 61-й "гуманітарний конвой" вчора заїхав на територію України.

Крім того, Лисенко переконаний, що посилення боїв також може бути пов'язане з тим, що так звана влада "ДНР" та "ЛНР" оголосила ультиматум у зв'язку із блокадою територій і шляхів на неконтрольовану територію Донбасу.

Також Лисенко повідомив, що за добу на Донбасі загинуло двоє військових, ще четверо були пораненими.

Нагадаємо, за минулу добу загалом було зафіксовано 117 обстрілів. При цьому активний вогонь вівся на всіх напрямках.

У штабі АТО повідомляють про активізацію обстрілів із боку бойовиків

У штабі АТО повідомляють про активізацію обстрілів із боку бойовиків

Наступна публікація