У прифронтовій Красногорівці діти пішли до понівечених обстрілами шкіл

У прифронтовій Красногорівці діти пішли до понівечених обстрілами шкіл

У прифронтовій Красногорівці діти пішли до понівечених обстрілами шкіл

З холодами дітей переведуть до однієї школи, де ще працює опалення.

У прифронтових містах Донеччини повідомляють, що поодинокі обстріли були, але тільки зі стрілецької зброї. Обстрілів з важкої зброї не було, йдеться у ТСН.12:00.

Ніщо не завадило дітям у Красногорівці піти на першу лінійку, хоча школи істотно постраждали від обстрілів. Наприклад, в одній зі шкіл розбомблений третій поверх.

"Два прямих потрапляння снарядів було. Напроти нашого кабінету півстіни зруйновано. Зруйнований сходовий проліт у східній частині – теж прямим попаданням. Двічі вилітали вікна", - розповіла класна керівниця місцевих першачків.

Загалом у прифронтових населених пунктах сьогодні до школи пішли 6,5 тисячі дітей. У самій Красногорівці до початку бойових дій працювало 5 шкіл, а нині відкрились три. Щоправда, працюватимуть всі вони до холодів, а з настанням заморозків всі перейдуть до однієї школи, де навчатимуться у дві зміни. Все тому, що лише в одній школі працює опалення.

Кількість учнів значно поменшала від початку війни: нині їх у сукупності близько 450, хоча раніше така кількість учнів навчалась лише в одній школі. Місцеві діти до обстрілів звикли та до школи пішли радісно.

Нагадаємо, у чотирьох містах України з 1 вересня поліцейські патрулюватимуть навчальні заклади. Спеціально навчені "шопери" проводитимуть з дітьми профілактичні бесіди.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація