Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У штабі ООС констатують, що на Донбасі почастішали випадки підриву людей і техніки

Людей закликають користуватися перевіреними шляхами сполучення.

Останнім часом на Донбасі почастішали випадки, коли люди підриваються на невстановлених вибухових пристроях. Також підривається техніка у районах, які розташовані подалі від місць ведення бойових дій. Зокрема, під час слідування неперевіреними маршрутами руху.

Про це повідомляє командування Об'єднаних сил.

"Зокрема, від вибуху НВП у районі Новотроїцького постраждав громадянин України 1995 р.н. Постраждалому надано медичну допомогу та евакуйовано до лікарні ім. І. Мечнікова у Дніпро. Крім того, під час переміщення у районі населеного пункту Майорськ, через спрацювання невстановлених вибухових пристроїв отримали пошкодження БТР-70 та військова вантажівка КрАЗ. Один військовослужбовець отримав термічні опіки. У важкому стані доставлений до лікувального закладу. Йому надається необхідна медична допомога", - ідеться в повідомленні.

Ще один випадок стався в районі Новобахмутівки. Там під час слідування на вантажному автомобілі КамАЗ через детонацію вибухового пристрою травмувалися двоє військовослужбовців Нацгвардії зі складу Об'єднаних сил. Постраждалих госпіталізували.

"Командування Об'єднаних сил нагадує про дотримання заходів мінної безпеки, обов'язкових для цивільних осіб та військовослужбовців під час переміщення пішки чи автомобільним транспортом у районах ведення бойових дій та поза ними. Нагадуємо, що у землі досі можуть бути нездетоновані боєприпаси або інші завчасно невиявлені вибухові пристрої, що можуть спричинити небезпеку для життя та здоров'я. Користуйтесь виключно перевіреними шляхами сполучення. Про усі підозрілі предмети, повідомляйте представників ООС", - зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, місяць тому у Маріуполі було відкрито Центр розмінування ДСНС України. Лише на підкронтрольній Україні території Донбасу заміновано 7 тис. кв км.

Залиште свій коментар

Вибір редакції