У Зеленського прокоментували призначення нового командувача ООС

Дата публікації
Перегляди
9391
У Зеленського прокоментували призначення нового командувача ООС

wikipedia.org

Компетенція генерала сумнівів не викликала, однак момент для кадрового рішення здивував.

Генерал-лейтенант Олександр Сирський є гідним офіцером і його призначення на посаду командувача Об'єднаних сил не викликає заперечень. Про це заявив радник новообраного президента України Володимира Зеленського з питань безпеки і оборони Іван Апаршин.

"Це абсолютно нормальне призначення", - наголосив він і додав, що знайомий із генералом і вважає його професіоналом із належними освітою, досвідом і людськими якостями. "Колись, у 2006 році, ми почали формувати Об'єднане оперативне командування, особисто пропонував його на посаду начальника штабу Об'єднаного оперативного командування, нового органу управління в Збройних силах", - зауважив Апаршин.

Команда Зеленського відреагувала на незаконну видачу російських паспортів на Донбасі

Команда Зеленського відреагувала на незаконну видачу російських паспортів на Донбасі

Разом із тим він висловив подив від моменту, в який сталося це кадрове рішення президента Петра Порошенка. "Чому саме сьогодні, вже після того, як програв вибори, тут є запитання. Начебто вибори завершилися. Можна ж це було зробити раніше", - сказав радник Зеленського.

Апаршин окремо наголосив, що у команді переможця виборів немає претензій до екс-командувача ООС Сергія Наєва. "Наєв – бойовий український генерал, який пройшов війну, має величезний досвід. До цих генералів немає претензій, це бойові генерали. Ми маємо сьогодні зберегти цих бойових генералів, у яких є величезний досвід, знання, і які вже навчилися воювати", - заявив він і додав, що Наєв може обійняти одну з відповідальних посад і в період президентства Володимира Зеленського.

Наступна публікація