Україна вимагає від бойовиків дотримання "шкільного" перемир'я на Донбасі

Зазначається, що через обстріли діти не можуть спокійно відвідувати школу.

Під час скайп-конференції підгрупи з безпеки на Донбасі українська сторона вимагала від бойовиків дотримання режиму припинення вогню.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар представника України в контактгрупі Леоніда Кучми Дарка Оліфер. 

"Українська сторона закликала РФ і ОРДЛО дотримуватися взятих на себе зобов'язань щодо дотримання режиму припинення вогню. Через обстріли страждають мирні жителі. Діти не можуть спокійно відвідувати школу. Під загрозою зриву перебуває основна мета шкільного перемир'я - безпека дітей під час навчального року", - сказала она

Також Україна вимагає, щоб кожен випадок порушення режиму припинення вогню з боку ОРДЛО був розслідуваний, а винні - публічно покарані.

По итогам скайп-встречи подгруппы по безопасности. Украинская сторона призвала РФ и ОРДЛО соблюдать взятые на себя обя...

Опубликовано Даркой Олифер 13 сентября 2017 г.

Нагадаємо, раніше в ООН оприлюднили дані щодо жертв війни на Донбасі. Від 14 квітня 2014 року до 15 серпня 2017 року задокументовано 34 766 постраждалих на Донбасі, серед них військові, цивільні і члени збройних груп. 

ВідеоТристороння контактна група обговорить дотримання "шкільного" перемир'я на Донбасі

Залиште свій коментар