Увесь час грає комедію – Кравчук про поведінку РФ на переговорах щодо Донбасу

Увесь час грає комедію – Кравчук про поведінку РФ на переговорах щодо Донбасу

УНІАН

Кравчук каже, що російська сторона гальмує перемовини щодо припинення війни на Донбасі.

Росія під час учорашніх переговорів радників лідерів країн "Нормандської четвірки" вчергове відмовилася від припинення вогню на Донбасі. Представники РФ наполягають на тому, що стороною конфлікту має виступати ОРДЛО, а не Москва. 

Про це заявив очільник української делегації у ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук в в ефірі одного із телеканалів.

За його словами, на перемовинах постійно піднімається питання припинення вогню на Донбасі і всі сторони закликають до цього, зокрема і РФ. Але поведінка країни-агресора, як уточнив Кравчук, свідчить про абсолютно протилежне. 

"Але поведінка реальна полягає в тому, що вони абсолютно не хочуть припиняти вогонь. Роблять все, щоб загальмувати, зупинити, заблокувати прийняття конкретного рішення", – висловився голова української делегації у ТКГ.

Кравчук додав, що українська сторона неодноразово подавала пропозиції, які відповідають і "мінському", і "нормандському" форматам. Утім, Росія відмовляє і наполягає на тому, що стороною конфлікту повинна виступати ОРДЛО.

"Але ОРДЛО є механізмом в руках Кремля, а не стороною конфлікту ... Ми хочемо, щоб Росія, нарешті, припинила цю комедію, яку вона грає весь час", – наголосив Кравчук.

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук повідомив, що у Тристоронній контактній групі вперше взяли за основу пропозиції України щодо посилення контролю над дотриманням режиму припинення вогню на Донбасі. За його словами, це "дуже важливий крок до встановлення миру на Донбасі".

Читайте також:

Кравчук озвучив український варіант плану спільних кроків для ТКГ

Кравчук озвучив український варіант плану спільних кроків для ТКГ