Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В колись елітному селищі Піски більше немає жодного вцілілого даху чи стіни

Військові запевняють, що місцину не покинуть.

Елітне селище, якого більше немає. Українські бійці тримають оборону в славетних Пісках за останніми вцілілими стінами. Але переконують, звідти вони не відступлять, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Знамениті Піски, ну хто не знає в Україні цього колись елітного поселення. Так от, нема більше Пісків, зруйновані вщент. Жодного цілого даху чи стіни. Шикарні котеджі донецької еліти стоять пусткою. Військові показують маєток, в якому, так кажуть місцеві, до війни полюбляв відпочивати  сам Янукович.

Від очевидно дерев’яного будинку залишилися лише болти, була соляна кімната і басейн. Частково вціліла лише дорога гранітна бруківка та бесідка на березі ставка.

Цей райський куточок  сепаратисти методично знищували три роки. Українські бійці облаштувалися уже  в останніх вцілілих підвалах. 

ВідеоУ колись елітному селищі Піски не залишилося одного вцілілого даху

Шикарні котеджі донецької еліти стоять пусткою. Українські бійці тримають оборону у славетних Пісках за останніми уцілілими стінами, але переконують, звідти вони не відступлять. Цей райський куточок сепаратисти методично знищували три роки.

У колись елітному селищі Піски не залишилося одного вцілілого даху

Ворожих танків тут не бояться – сепаратисти знають, що “украм" є чим їх зустріти. А от гості можуть прийти. Вже двічі після великих релігійних свят вояки так званої “ДНР" навідувалися сюди  без зброї.

“Вони просто пішли по дорозі. Після алкогольного сп’яніння, так уже на “відходняках", тяжко їм було», - розповідає військовослужбовець ЗСУ.

Якщо і після Великодня буде важко, бійці першої роти обіцяють знову їх радо зустріти.І навіть попід ручки провести у тил, де ніхто не стріляє.

Залиште свій коментар

Вибір редакції