Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Краматорську поплічники терористів добровільно здалися поліції

Чоловіки вирішили скористатися можливістю уникнути кримінальної відповідальності.

На Донеччині в Краматорську троє поплічників терористів добровільно здалися поліції.

Про це повідомили в прес-службі поліції Донецької області 3 січня.

За словами правоохоронців, до Краматорського відділу поліції звернувся 43-річний місцевий житель. Він повідомив, що у період з травня по червень 2014 року перебував у рядах "службовців" так званої "ДНР". Чоловік незаконно здійснював контрольно-пропускний режим на одному з блокпостів Краматорська. До його обов’язків входив огляд автотранспорту, перевірка документів у водіїв та пасажирів. Як і інші, за "службу" отримував продукти харчування та гроші. Але  зрозумів, що пропаганда відрізняється від реальності, а тому покинув лави терористів.

З аналогічними заявами до поліції звернулися два брати 29 та 36 років. Чоловіки вступили до лав незаконного збройного формування у квітні 2014 року. Несли службу на блокпостах свого міста.

Після звільнення Краматорська від бойовиків, у липні 2014 року, всі троє залишилися в місті, однак старанно приховували свій минулий зв’язок з бойовиками. Про можливість звільнення від покарання дізнались з інтернет-ресурсів, тому і вирішили добровільно звернутися до поліції з повідомленням про свою участь у незаконних збройних формуваннях.

Нагадаємо, ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України гарантує учасникам незаконних збройних формувань звільнення від кримінальної відповідальності у разі добровільної здачі правоохоронним органам Якщо ж буде доведено, що чоловіки не скоювали тяжких злочинів, їх звільнять від кримінальної відповідальності.

ВідеоРосія готує терористичний акт проти жителів Донбасу із застосуванням хімічної зброї - розвідка

Про це заявили в головному управлінні розвідки Міноборони України. Там, кажуть, у грудні на тимчасово окуповані території прибула група російських фахівців із бойових і отруйних речовин, а також представники ФСБ Росії. 

Росія готує терористичний акт проти жителів Донбасу із застосуванням хімічної зброї - розвідка

Залиште свій коментар

Вибір редакції