Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заправки Ахметова на Донбасі забезпечують бойовиків пальним - СБУ

Заправки Ахметова на Донбасі забезпечують бойовиків пальним - СБУ

СБУ направила звернення до Держказначейства про припинення бюджетного фінансування "терористичних" АЗС.

СБУ вимагає припинити державне фінансування мережі заправок "Паралель", яка належить українському олігарху Рінату Ахметову, за співпрацю з "ДНР".

Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

За його словами, під час обшуків 11 серпня в рамках кримінального провадження за ознаками фінансування тероризму посадовими особами "Паралелі" в офісних приміщеннях компанії і місцях проживання її керівництва, були вилучені використані талони на придбання різних видів палива різних структур самопроголошеної "ДНР" загальним обсягом 1 тис. тонн, пишуть "Українські новини".

До того ж Тандіт запевнив, що ємності і резервуари компанії на території Донбасу використовувалися для зберігання палива, яке бойовики отримували з Росії під виглядом "гумдопомоги". Зокрема, бойовики підтвердили, що отримували за талонами пальне на заправках "Паралелі".

"СБУ направила лист до Державного казначейства про тимчасове припинення бюджетного фінансування ТОВ "Паралель". Воно було призупинено на суму 36 млн гривень", – повідомив він.

Водночас у "Паралелі" спростували причетність до талонів для бойовиків, наголосивши, що компанія припинила свою діяльність на Донеччині ще 18 травня цього року і  працює у правовому полі України. Також у компанії зазначили, що пізніше заправки були нелегально запущені знову, про що були повідомлені правоохоронні органи.

Нагадаємо, на початку серпня СБУ заборонила фінансування підприємства Ахметова в Донецьку

Залиште свій коментар

Вибір редакції