Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Daimler інвестує 500 мільйонів євро у безпілотні вантажівки

Компанія вже розробила автопілот другого покоління.

7 січня у Лас-Вегасі на виставці інновацій CES компанія Daimler представила вантажівки Freightliner Cascadia з автопілотом 2-го рівня. Автомобіль планують продавати у США вже у червні 2019 року.

Також у компанії оголосили про інвестування 500 мільйонів євро в автопілот більш високого рівня, пише GreenCarCongress.

Автопілот 2-го рівня дозволяє вантажівці самостійно утримуватися в обраній смузі, гальмувати, прискорюватися і повертати. Крім того, електроніка аналізує дорожні знаки, дотримуючись обмежень швидкості, а також регулює роботу фар і двірників.

Також за допомогою радарів та камер вантажівка аналізує ситуацію довкола. Це дозволяє уникнути зіткнення з велосипедистами, пішоходами та автомобілями, які перебувають у сліпих зонах.

Крім того, Daimler оголосив, що інвестує 500 мільйонів євро у технологію автономного водіння 4-го рівня, щоб до 2025 року вже на дорогах з'явилися повністю автоматизовані вантажівки.

Автономні системи 4-го рівня підвищать ефективність і продуктивність для клієнтів, а також значно скоротять витрати з розрахунку на кілометр дороги. При цьому Daimler свідомо пропустив розробку системи 3-го рівня, тому що вважає, що вона не надасть клієнтам істотної переваги перед технологією 2-го рівня.

Раніше згадувалося, що вантажівка Tesla Semi у червоному помітили на тестах у США. Електричну вантажівка вперше помітили у такому кольорі.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції