Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вантажівку Tesla Semi у червоному помітили на тестах у США

Електричну вантажівку вперше помітили у такому кольорі.

Днями на трасі у США помітили електровантажіку Tesla Semi, виконану у червоному кольорі.

Знімки опублікував користувач Derek Rasina у Twitter.

Електричну вантажівку Tesla помітили на шосе між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско, неподалік містечка Кетлман, коли та заряджалась біля нагнітача зарядної станції Supercharger. Цікаво, що авто було підключене лише до одної зарядки. Попередні рази його підключали одразу до чотирьох нагнітачів.

Tesla semi
twitter.com/Derek Rasina

Зазначається, що червоний Semi – це не повністю заново зібраний прототип. Автомобіль мав ті самі номерні знаки, що й раніше представлена Ілоном Маском вантажівка чорного матового та сірого кольорів.

Маск планує запустити виробництво електровантажівок уже 2019 року. Semi продаватимуть у двох модифікаціях - з запасом ходу в 480 кілометрів і вартістю 150 тисяч доларів, і з пробігом у 800 кілометрів за 180 тисяч доларів.

Крім цього, може бути і третя версія Founders Series. Вартість автомобіля буде сягати 200 тисяч доларів, але характеристики його поки невідомі.

Нагадаємо, що процес складання Tesla Model 3 показали на відео. Складання електрокара показали від "голого" кузова до повного укомплектування.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції