Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таку низьку ціну авто отримало завдяки серйозним субсидіям від уряду країни.

Британський електрокар Mini Cooper SE обійдеться американським покупцям всього у $17,9 тисячі з урахуванням всіх субсидій.

Новинку критикували за те, що вона побудована на старій платформі BMW i3, але така ціна, ймовірно, підкупить автомобілістів, пише Electrek.

У повідомленні говориться, що електрокар оснащений дещо застарілим акумулятором від i3 потужністю 32,6 кВт/год, який, за словами Mini, забезпечить дальність від 235 до 270 км залежно від циклу WLTP.

Також відомо, що батарея обмежена швидкою зарядкою до 50 кВт постійного струму і живить двигун потужністю 135 кВт або 184 к. с.

Варто зазначити, що повна рекомендована ціна Mini Cooper SE – $29,9 тисячі. Крім того, доставка та базовий сервіс обійдуться покупцеві ще у 850 євро. При цьому завдяки серйозним субсидіям уряду Америки електрокар обійдеться покупцям всього в $17,9 тисячі.

Раніше згадувалося, що Hyundai випускає безпілотні таксі на дороги Америки. Викликати самохідний електрокар на базі Kona Electric можна за допомогою смартфона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції