Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Історію Bentley вмістили в книгу вагою 30 кілограмів

Історію Bentley вмістили в книгу вагою 30 кілограмів

На честь столітнього ювілею бренду компанія випустила книгу з описом історії та перспектив марки.

Унікальна книга про Bentley під назвою Centenary Opus являє собою видання з площею сторінок 0,5 метра квадратного з довжиною вкладок - два метри і 50 см і загальною масою до 30 кілограмів. У ній описується історія бренду та перспективи розвитку.

Bentley Centenary Opus з'явиться в трьох варіантах: Mulliner, Centenary і Crewe. Два будуть у великому розмірі, а ось останній варіант видрукують в більш компактному вигляді. Книга була складена для Bentley видавцем Opus, який випустив схожі роботи про Ferrari, бейсбол Вищої ліги і Нельсона Манделу.

Великий розділ книги присвячено участі в гонках "24 години Ле-Ману" в 20-х роках минулого століття, а також культовим моделям компанії і тим, хто працював над створенням виробництва.

Окремим розділом стали інтерв'ю з дизайнерами, топ-менеджерами й інженерами, які розповіли про своє бачення майбутнього британського виробника.

Хоча ціни ще не визначені, найдорожчі книги Opus в минулому вимагали від 20 тисяч доларів від бажаючих їх придбати.

Нагадаємо, що на честь 70-річчя появи на ринку культової моделі Defender компанія Land Rover відправила художника по снігу Симона Бека намалювати впізнаваний і знайомий багатьом силует автомобіля в десятикратному розмірі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції