Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Mini Electric випробовують альпійськими горами

У компанії обіцяють, що майбутній електрокар не втратить в динаміці і керованості.

Перший сучасний електрокар від британського виробника повинен був би з'явиться вже давно, але затримався. Тепер його серійна версія активно проходить тестування, готуючись до дебюту. Виробник при цьому зазначає, що Mini Electric обіцяє втілити в собі всі основні принципи, закладені в ідею бренду.

Електромобіль буде представляти собою трьохдверний хетчбек з низьким центром ваги. Остаточний дизайн серійного автомобіля буде поєднувати оновлений зовнішній вигляд моделей Mini з аеродинамічними особливостями концепції.

Mini Electric
AutoCar

Варто зауважити, що електрокар, який було представлено у вигляді концепту в 2017 році, вперше був помічений на тестах в зимових умовах. Це говорить про близьку готовність до дебюту новинки. У планах виробника представити його на початку 2019 року.

Поки експерти припускають, що силову установу Mini Electric запозичить у BMW i3. Це буде синхронний двигун на 181 к. с. і з запасом ходу до 250 км.

Mini Electric
AutoCar

Виробництво Mini Electric буде здійснюватися на Оксфордському заводі бренду в 2019 році, через 11 років після запуску Mini E. Хоча перший електричний Mini був обмежений 600 екземплярами, майбутня модель буде випущена в необмеженій кількості.

Нагадаємо, що компанія Mini підписала угоду з китайською компанією Great Wall про випуск електричних автомобілів на китайському заводі.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції