Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В автомобіля збільшився об'єм двигуна.

На Женевському автосалоні компанія Mitsubishi представила гібридний концепт Engelberg. У перспективі він замінить кросовер Outlander.

Про це повідомляє прес-служба Mitsubishi.

Автомобіль отримав повний привід і 2,4-літровий чотирициліндровий двигун. Завдяки гібридній силовій установці Engelberg може проїхати до 700 км у м цілому та близько 70 кілометрів тільки на електриці.

У Mitsubishi не вказали розміру акумулятора нового авто. Імовірно, концепт отримав батарею від плагін гібридного Outlander PHEV, розміром 12 кВт-ч.

У салоні Mitsubishi Engelberg Concept цілих три ряди сидінь, багато білої шкіри і блакитних підсвіток. Управління мультимедійної системи здійснюється з "таблетки", приладова панель — цифрова, центральна консоль — справжній витвір мистецтва.

Mitsubishi Engelberg був представлений поруч із демонстраційною моделлю проекту під назвою Dendo Drive House (DDH). Система збіднює технологію "розумний будинок" з автомобілем і дозволяє легко і ефективно управляти всіма процесами з автомобіля.

Варто відзначити, що поки Mitsubishi займається розробкою гібридів, побратим по альянсу, компанія Nissan, повним ходом розробляє технології майбутнього і створює електрокари. Так, в женеві марка показала электрокроссовер, який замінить Qashqai. Концепт отримав вузькі діодні ліхтарі широкі колісні арки, спойлер, пятилучевые 22-дюймові колісні диски з низькопрофільними покришками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції