Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наркоман під час арешту викрав поліцейський автомобіль не знімаючи наручників

У США поліція влаштувала погоню за наркоманом, який викрав поліцейський автомобіль.

Американські блокбастери пишуться саме за такими подіями, які виробляють звичайні люди. У штаті Нью-Йорк під час арешту порушник примудрився викрасти поліцейський автомобіль і розбити його.

Як повідомляє The Post Star, Уайетта Карпентера було виявлено в одному з будинків міста Кінгсбері з передозуванням героїну. Раніше його було звільнено умовно-достроково і направлено в наркодиспансер на лікування, але чловік втік. Після короткого переслідування наркомана було схоплено поліцією та посаджено в наручниках на заднє сидіння автомобіля шерифа.

Поки він перебував один у поліцейському Ford Explorer, зміг перенести руки з-за спини перед собою і пролізти в маленьке віконце перегородки, яка розподіляє поліцейський автомобіль. Уайетт Карпентер сів за кермо машини і поїхав.

Поліція почала погоню, що цілком відповідає американським бойовикам. Наркоман виконував трюки, як у голлівудських екшенах, розвертаючи машину в лоб переслідувачам і змушуючи їх згорнути з дороги. Тим не менш втікач не зумів повноцінно впорається з керуванням великим автомобілем в наручниках і врізався в інший автомобіль, що стояв біля дороги, розбивши обидва транспортних засоби.

Взятого знову під варту Уайетта Карпентера буде притягнуто до відповідальності за втечу, а також викрадення поліцейського автомобіля і водіння в стані наркотичного сп'яніння.

Нагадаємо, що в Америці було заарештовано молодого чоловіка, який здійснював непристойний акт з автомобілем прямо на вулиці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції