Rolls-Royce створить для пасажирів індивідуальний простір

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нова концепція розкішного автомобіля оснащено перегородкою між переднім і заднім рядами.

Представлена версія Rolls-Royce Phantom з більш довгою базою отримала особливий простір, який в компанії назвали Privacy Suite. Він являє собою "розумне скло", яке розмежовує пасажирів з водієм. Воно звуконепроникне і здатне змінювати ступінь прозорості.

Rolls-Royce
motor.ru

Перегородку зроблено з електрохроматичного скла і вона має відсік з підсвічуванням для передачі документів і дрібних предметів між водієм і пасажиром. Технологія звукопоглинання в Privacy Suite дозволяє блокувати будь-які звуки між двома відсіками. А для спілкування з водієм встановленао систему зв'язку.

Крім того, у Privacy Suite можна вбудовувати мультимедійну систему з 12-дюймовими дисплеями і окремим HDMI-портом. Вона синхронізована з бортовою системою автомобіля і дозволяє налаштовувати власну атмосферу у вигляді зоряного неба, годиник та інші функції.

Rolls-Royce
motor.ru

Зазначимо, що Rolls-Royce Phantom був представлений в 2017 році, і крім свіжої зовнішності отримав адаптовану підвіску, повнокероване шасі і 6,75-літровий 12-циліндровий твінтурбо мотор, що видає 571 силу і 900 Нм крутного моменту.

Нагадаємо, що в компанії Rolls-Royce розповіли про секрети створення шикарних люксових автомобілів і повідомили, що існує ідеальна концепція кузова.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції