Складений рейтинг топ-5 кросоверів для бездоріжжя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Надійна підвіска - понад усе.

Експерти CNET склали рейтинг п'яти найкращих кросоверів для поганих доріг.

Отже, список відкриває Land Rover Range Rover 2020;

Land Rover Range Rover 2020 хоч і має вигляд представницького автомобіля, на практиці подолання перешкод по бездоріжжю, на зразок скель, бруду і навіть річок з піщаними дюнами - відчувається для нього без проблем.

Все завдяки адаптивним режимам під будь-яку місцевість. Не варто забувати про потужний 557-сильний мотор, який витягне з будь-якого віддаленої пригоди просто до розкішного будинку.

Далі йде Mercedes-Benz G-Class AMG G63;

AMG G63 є синонімом позашляхової майстерності. Знаменитий Geländewagen був і залишається непереможним звіром від кінця 1970-х років. Навіть у 2020 році він залишається актуальним як для шосейних доріг, але також не боїться підкорювати бездоріжжя.

Потужності його V8 з турбонаддуванням і колосальними 557 к.с. більш ніж достатньо, як для розгону на прямій, так і для підйому піщаними дюнами.

Своєрідна "бронза" в активі Toyota 4Runner;

Toyota 4Runner - справжній корабель для підкорення бездоріжжя. Підійматися на круті підйоми допомагає 4-літровий V6 потужністю 270 к.с. Ну а легендарна надійність Toyota також перекочувала і в 4Runner - щоб "убити" підвіску цього авто, потрібно дуже постаратися.

На другій позиції йде Toyota Land Cruiser;

Ця модель здається незграбною і неповороткою для бездоріжжя і більше підходить для прямих асфальтових покриттів. Але факт залишається фактом: це один з найпотужніших 4x4 в продажу сьогодні. Високий крутний момент і двигун V8 - недостатньо швидкий, але ідеальний для будь-яких погодних умов на пересіченій місцевості.

Лідером рейтингу є Jeep Cherokee Trailhawk.

Безумовно, Wrangler - кращий вибір для бездоріжжя, але це справжній джип, назва якого стало синонімом цілого класу автомобілів. Підвіска Trailhawk витримає будь-які випробування і зарекомендувала себе як надійну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції