Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спортивному купе Subaru BRZ додали збалансованості

Японський виробник в деталях допрацював задньопривідний спорткар.

Спортивна націленість купе стала ще більш виражена завдяки доопрацюванням, проведеним компанією Subaru. В основному працювали над аеродинамікою і підвіскою, покращуючи динамічні характеристики і керованість купе.

Головним чином удосконалення торкнулися аеродинамічних елементів в задній частині автомобіля, де встановили нові плавці, які знижують турбулентність вітру. У підвісці попрацювали зі стійками, які дозволили поліпшити відгук спорткара і його стабільність на трасі при проходженні поворотів.

Під капотом Subaru BRZ залишився все той же опозитний дволітровий мотор потужністю 207 к.с. і з 217 Нм крутного моменту. Працює він в парі з механічною коробкою передач на шість сходинок або шестидіапазонним "автоматом".

В Японії продається ще й версія Subaru BRZ RA Racing для любителів трекових заїздів. Вона відрізняється наявністю диференціала, встановленими в салоні гоночними ковшами з чотирьохточковими ременями і наявністю жорсткого каркаса. Її теж торкнулися доопрацювання у вигляді встановлення модифікованого каркаса безпеки і нових ременів.

Нагадаємо, що компанія Subaru увійшла в список виробників, які будуть розвивати напрямок літаючого транспорту за підтримки японського уряду.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції