Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У гонитві за екологією влада заплутала автомобілістів

Автомобільні виробники відзначили, що прагнення уряду Великобританії до чистоти повітря викликають повну розгубленість у водіїв

Велика Британія як одна з передових країн у Європі активно розвиває екологічні програми. Але в прагненні позбутися дизелів і очистити атмосферу, влада стала перегинати палицю, як вважають високопоставлені особи, в тому числі і керуючий директор Jaguar Land Rover у Великобританії Джеремі Хікс, який зазначив, що споживачеві потрібно більше ясності у тому, що відбувається.

"Той, хто думав, що вони можуть регулювати якість повітря, усуваючи дизельне паливо, думає так само, як і той, хто думає, що вони можуть вирішити проблему алкоголізму, заборонивши пиво. Автомобілі є частиною проблеми, але вони далеко не єдина проблема", зазначає Хікс.

Відторгнення дизельних двигунів у Британії почалося минулого літа і спровокувало зниження реєстрації дизельних автомобілів до 17% в 2017 році і більше третини за початок цього року. Тим не менш, споживач плутається в майбутньому автомобілебудування, а особливо у програмі Road to Zero, за якою до 2040 року заборонять всі автомобілі, які не можуть проїхати на електриці понад 90 км.

"Чесно кажучи, в уряді зараз так багато плутанини. Наші власні опитування показують, що люди запитують, чи можна взагалі купити двигун внутрішнього згоряння. Термінологія неясна - багато людей не знають, чим Євро-1 гірше Євро-6. Політика оподаткування уряду незрозуміла. Невизначеність і двозначність викликали невимовну плутанину",- сказав Хікс.

Головний виконавчий директор Hicks and Society of Motor Manufacturers and Traders (SMMT) Майк Хоуз підкреслив необхідність прояснити всі деталі по розвитку, технічним моментам і знижкам на альтернативне паливо, щоб відновити довіру споживачів, особливо в рамках плану Road to Zero. Він зауважив, що, якщо "уряд піде надто швидко, ані споживач, ані індустрія не підуть за ним".

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції