Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У показовому заїзді беруть участь близько 40 колекційних машин.

У суботу, 1 грудня, у Пакистані стартувало щорічне ралі Vintage & Classic Car Club, яке зібрало близько сорока культових ретроавтомобілів.

Масштабний заїзд стартує у Карачі і охоплює ще декілька міст країни, де выдбудуться грандіозні виставки і автошоу, пише Dawn. Загалом заїзд завершиться 8 грудня у місті Пешавар.

Однією з перлин ретроралі виступив Rolls Royce Silver Wraith Hooper 1947 року випуску, який отримав генерал-губернатор Пакистану у подарунок від монарха Великої Британії. Silver Wraith – це перша модель, яку випустила англійська компанія після Другої світової війни. Ще одна модель на ралі – Rolls Royce Silver Wraith 1924 року – доставляла монархів Британії, які приїжджали до Пакистану.

Серед інших у перегонах також взяли участь автомобілі Ford Mustang Convertible 1965 року, MGA 1960, Austin Healey 100 1954 року, Chevrolet Impala 1960 року, Ford Thunderbird 1955 року, Ford Mustang Fastback 1968 року, Mercedes 280 SLC 1983 року і Chevrolet Corvette 1958 року.

В уряді Пакистану повідомляють, що проводять ралі, щоб привернути увагу молоді і дітей до класичних автомобілей, які становлять важливу частину історії країни. Крім того, такими виставками в країні розраховують створити позитивний імідж у світі і привабити туристів та інвесторів.

Раніше згадувалося, що модель спорткара Ford GT з золота пустять з молотка. Золоту копію створили для нащадка Генрі Форда.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції