Біля Борисполя піймали водія "Жигулів" "під амфетаміном" (4 фото)
- Кількість переглядів 5596
Чоловік перевозив з собою кілька пакетиків з наркотиками.
9 березня біля Борисполя поліція затримала водія "Жигулів" "під наркотиками" з пакетиком невідомої речовини.
Про це повідомляє Патрульна поліція Борисполя у Facebook.
У публікації зазначається, що на трасі Київ - Харків патрульні помітили автомобіль "ВАЗ-2107", водій якого порушував ПДР. Правоохоронці зупинили машину і під час спілкування помітили у 21-річного кермувальника ознаки наркотичного сп'яніння.
У присутності двох свідків хлопець відмовився проходити огляд.
Повідомляється, що поліцейські також провели огляд у "Жигулях". У салоні вони виявили пару пакетиків, в яких, за словами водія, був амфетамін.
Як наслідок, поліцейські виявили портативні ваги та прозорі поліетиленові пакети меншого розміру.
У водія легковика, який мав ознаки сп’яніння, патрульні виявили більш ніж 15 грамів, ймовірно наркотичної...
Опубликовано Патрульна поліція Борисполя Вторник, 10 марта 2020 г.
Нагадаємо, що біля Львова водій напідпитку врізався в електропору: він та пасажирка травмовані. Чоловік не впорався з керуванням під час обгону.
Відео У Житомирській області під час лобового зіткнення двох автівок загинуло четверо людей
Четверо людей загинули в аварії на Житомирщині. Серед них - однорічна дівчинка, громадянка Італії. Із мамою - українкою - вони їхали в аеропорт, щоб вилетіти додому. Автотроща сталася на світанку. Два легковики зіштовхнулися лобом у лоб.
