ДСНС отримала 23 спеціальних аварійно-рятувальних машини

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ДСНС отримала 23 спеціальних аварійно-рятувальних машини

Вони призначені для проведення рятувальних робіт і ліквідації наслідків ДТП.

Працівники ДСНС отримали спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі.

Про це повідомляє офіційний сайт Мінінстерства інфраструктури.

Зазначається, що Мінфін спільно з "Укрінфрапроєктом" передали Державній службі України з надзвичайних ситуацій ще 23 аварійно-рятувальних машин легкого типу вартістю 80,4 млн грн. Вони призначені для проведення першочергових рятувальних робіт і ліквідації наслідків ДТП.

"В рамках Державної програми безпеки руху до 2020 року ДСНС отримала ще 23 новеньких аварійно-рятувальних машин легкого типу, створених на базі Ford Ranger. Вони мають найсучасніше обладнання відповідно до всіх європейських стандартів.

У кінці жовтня ми вже передали службі 80 таких автівок, які одразу ж вирушили на наші дороги і доказали свою ефективність. На черзі до кінця року ще 36 аналогічних авто", - зазначив очільник відомства Владислав Криклій.

За підрахунками експертів, завдяки використанню цих сучасних рятувальних машин час прибуття допомоги на місце ДТП зменшиться з 35 хвилин до 12. Автівки розраховані до 5 рятувальників і призначені для проведення першочергових рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, заходів з пошуку постраждалих і надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Наступна публікація