В столиці впроваджують нові паркувальні талони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На талонах з’явилось поле для написання номера автівки.

Департамент транспортної інфраструктури КМДА наголошує, що вже в обігу з’явились нові талони на парковку. Головним чином вони мають графу для обов’язкового написання номеру автомобіля і закріплення талону за однією машиною. Повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

Паркувальні талони змінюються️ Відтепер на талоні з’явилось поле для обов’язкового заповнення номеру автомобілю. Таким...

Опубликовано Департамент транспортної інфраструктури КМДА Пятница, 28 сентября 2018 г.

Без заповнення нового поля талон буде вважатись не дійсним і власник може отримати великий штраф залежно від того, скільки часу автомобіль стояв на майданчику. До того ж вартість талону не змінилась. Придбати талони можна в кіосках ТурІнфо, Союздрук, Т-кіоски.

На сайті ГІОЦ КМДА можна придбати абонемент, який розподіляється по зонах. У  I та III зонах - 441 грн., а у III зоні - 315 грн. Можна придбати і абонемент на всі зони за 630 грн на місяць.

Нагадаємо, що з 27 вересня набули чинності нові правила контролю за паркуванням в містах України. За дотриманням правил стежитимуть не тільки патрульні, але й інспектори парковки, до того ж протоколи можна буде залишати без присутності водія-порушника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції