Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Єгипту прибув перший український трамвай

Країна загалом замовила 15 вагонів.

В Єгипті замовили 15 трамваїв українського виробництва. Один уже навіть прибув до пункту призначення, у місто Олександрія.

Про це йдеться на сторінці виробника "Татра-Юг" у Facebook.

Перший вагон довжиною 22 метри був доправлений до Єгипту ще в період новорічних свят. Разом з тим ролик компанія опублікувала лише 6 лютого 2019 року.

Варто зазначити, що поставка усіх трамваїв повинна бути виконана протягом 2,5 року від моменту внесення авансу представниками із Єгипту. Початково перша поставка планувалася на червень 2018 року. Завод в Дніпрі став до виконання замовлення пізно, оскільки єгипетська сторона довго не вносила передоплату.

Тендер "Татра-Юг" виграла ще на початку 2017 року.

Відвантаження вагона

Друзі, на новорічні свята новий вагон Татра-Юг для Александрії вирушив до свого нового місця роботи в теплий і сонячний Єгипет! Він написав, що вже на місці і передає Вам свої вітання!

Опубликовано ООО "Татра-Юг" Среда, 6 февраля 2019 г.

Нагадаємо, що Люксембург стане першою у світі країною з безкоштовним громадським транспортом. Під питанням, однак, залишається участь у системі безплатного проїзду транспортної компанії AVL, якій належать 170 автобусів, що обслуговують маршрути в місті Люксембург.

Залиште свій коментар

Вибір редакції