Ходорковський спрогнозував, коли в Росії упаде режим Путіна

За словами опозиціонера, режим Путіна зіткнувся з цілою низкою загроз

Російський опозиціонер Михайло Ходорковський вважає, що не пройде і 10 років як режим Володимира Путіна в Росії зміниться.

"Сьогодні завдання змінити режим здається надто оптимістичним. Але я впевнений, що не пройде і 10 років, як цей режим зміниться. І мої зусилля в цьому напрямку відіграють не останню роль. Моє завдання зараз - допомогти молодим політичним активістам у Росії набрати необхідний досвід і представити суспільству себе як альтернативу нинішньому режиму", - зазначив він в інтерв'ю ВВС.

За словами Ходорковського, режим Путіна зіткнувся з цілою низкою загроз - конфліктами в Сирії і України, провалом економічної політики. 

Хородрковский зазначив, що протести далекобійників вже свідчать про слабкість режиму. Він заявив, що може попросити притулок у Великобританії.

Я розглядаю різні можливості. Одна з них - просити політичний притулок у Великобританії. Але говорити про це поки не готовий", - сказав Ходорковський.

Нагадаємо, що в РФ оголосила Ходорковського в міжнародний розшук.

10 грудня, генеральна прокуратура Росії направила в Слідчий комітет РФ матеріали для перевірки висловлювань Михайла Ходорковського на екстремізм. Екс-глава ЮКОСа на прес-конференції назвав дії російської влади "повноцінним антиконституційним переворотом". Також він вважає, що "мирна революція" в Росії – неминуча.

Прес-секретар російського бізнесмена та опозиціонера Михайла Ходорковського відкинула підозри прокуратури РФ у закликах до повалення влади в Росії та заявила, що Ходорковський - не вбивця.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: