Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пєсков прокоментував розслідування справи Литвиненка

Британська сторона не намагалася встановити істину.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав слідство у справі Литвиненка непрофесійним і поверхневим.

На думку Пєскова, британська сторона не намагалася встановити істину.

"Якщо ви розслідуєте таку справа, що стосується, як стверджують, російської сторони, то, щонайменше, це слідство слід і можна здійснити тільки у співпраці зі слідчими органами Російської Федерації", - заявив чиновник в інтерв'ю "Первому каналу".

Нагадаємо, Литвиненко помер від отруєння полонієм 23 листопада 2006 року. Як було встановлено, 1 листопада він зустрічався з Луговим і Ковтуном в готелі Millenium, на зустрічі пив чай, який, імовірно, і був отруєний.

Литвиненко отримав політичний притулок у Великобританії в 2001 році, до цього він піддавався переслідуванню з боку російських правоохоронних органів. Перебуваючи у Європі, колишній службовець ФСБ неодноразово критикував російську владу і президента Володимира Путіна.

У день оприлюднення звіту вдова вбитого співробітника ФСБ Олександра Литвиненка Марина закликала владу Великобританії ввести санкції проти президента РФ Володимира Путіна.

Водночас представник МЗС Росії Марія Захарова заявила про те, що підсумкова доповідь щодо винних у вбивстві Литвиненка є заангажованою

У зовнішньополітичному відомстві Великої Британії вирішили викликати посла РФ Олександра Яковенка через можливу причетність російської влади до злочину.

Відео Полоній від Путіна: справа Литвиненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції