"Праведник 2":  Дензел не здається

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

І хоча стрічка відверто слабша за першу, Вашингтон у кожному кадрі на висоті — і це її рятує.

В нього два Оскари. Три Золотих глобуси. Два Срібних ведведі. А він в 63-роки по чотири місяці тренується в спорзалі, аби довести — він префесіонал, який не звик ховатися за спинами дублерів.

Дензел Вашингтон повернувся в ролі Роберта Мак-Кола у кримінальному екшені "Праведник 2". Колишній спецагент ЦРУ знову стане на сторожі порядку там, де офіційна влада безсила. Нова стрічка — перший сиквел у яскравій кар'єрі знакового голлівудського актора. Він каже, за 40 років у кінобізнесі не звик повторюватись. Але тут відчув, до амплуа "чорношкірого агента 007" варто повернутись.

"Праведник 2" також перший сиквел для режисера Антуана Фукуа. Але четвертий його спільний фільм з Вашингтоном після оскароносного "Тренувального дня", "Чудової сімки" і першого "Праведника". Фукуа не приховує, Дензел його надихає. На знімальному майданчику геть не поводить себе як зірка. А головне він схожий у житті на свого героя Мак-Кола. Теж не афішуючи себе допомагає людям. Чимало із зароблених мільйонів побожним актором мільйонів пішли на благодійність. "Пастух заходить позаду отари, а не попереду" — улюблена цитата Нельсона Мандели, яку раз у раз любить повторювати Вашингтон. 

Під час ексклюзивного інтерв’ю для 1+1 актор визнав, він ще в дечому схожий на Мак-Кола. Він теж любить читати. Хоча й часу для цього в нього мало. Планку в десять книжок за півроку він так і не подолав. Однак йому можна пробачити — місяці тренувать з "морськими котиками" задля зйомок у "Праведнику 2" того вартують. Дензел із захватом згадує, як американські спецсназівці вчили його будь-що навколо перетворювати на зброю. Навіть звичайний аркуш паперу. Багато з цих трюків, жартує актор, він тепер демонструє здивованим друзям. Хоча після двох десятків років занять боксом, Дензел мав вже їм усім довести: він хлопець не промах.

У "Праведнику 2" Дензел тримає планку. І хоча стрічка відверто слабша за першу, не дивує новизною і сценарними поворотами, Вашингтон у кожному кадрі на висоті. Він робить з цього кримінального екшена ностальгійний фільм з добротною акторською грою і справжніми бійками замість графічних спецефектів.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції