Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
11 найцікавіших подій "Дитячого форуму" у Львові

Вже 10 травня у Львові розпочнеться "Дитячий форум-2018".

Це один з найбільших в Україні фестивальних заходів для дітей та їхніх батьків. Цього року він об’єднає понад 1 000 подій впродовж 4 днів. Пропонуємо ознайомитись із 11 топ-подіями до одинадцятого "Дитячого форуму". Магія чисел не є випадковою, адже тематикою цьогорічного форуму стало "Королівство Буквордсу".

Дитячий форум_2

1. Колискова для Олекси

Соломія Чубай, мама 8-річного хлопчика-аутиста, ініціювала музичний проект "Колискові для Олекси", щоб привернути увагу до проблем таких діток і змінити ставлення суспільства до них. Адже бути аутистом – це не вирок і цього явно не потрібно соромитися, що й намагається довести Соломія.

2. З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин

Майстер-клас для діток, спрямований на усвідомлення того, що про тварин та рослин теж необхідно піклуватися. Вони не мають громадянства і повністю залежать від своїх господарів, які несуть повну відповідальність за своїх улюбленців.

3. Girl power: дівчатка vs хлопчики?

Дівчатка та жінки можуть все та навіть більше. Це доведуть в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун; письменниця, журналістка і правозахисниця Лариса Денисенко; поетеса, дитяча письменниця Таня Стус та перекладачка Гаська Шиян.

4. Улюблені вірші-3

Український поет та видавець Іван Малкович також завітає на Дитячий форум та візьме участь у презентації третього тому "Улюблених віршів" видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". В ньому понад 150 українських та іноземних віршів, а також ілюстрації провідних книжкових графіків.

5. Сова, яка хотіла стати жайворонком

Чи мріяли ви одного ранку прокинутися зовсім іншою людиною або навіть твариною? Звісно, що це нереально, але на те вони й мрії. Ось і сові набридло її нічне життя, і вона вирішила стати ранньою пташкою, щоб бачити всю красу природи вдень, коли яскраво сяє сонце, а небо ще блакитне. Книгу про перевтілення сови презентуватимуть Галина Вдовиченко та Христина Лукащук.

6. Ігросфера

Перед іграми не встоять ні дітки, ні дорослі. Настільні ігри від українських та польських виробників представлятимуть Хобі Монстр,  Bombat Game, Emix: game of emotions, Бюро ігор Така Мака, Octopus Club, Мир Хобби, ТМ "Drevych", Веселі Карпати.

7. Алгоритм виклику швидкої допомоги та особиста безпека на місці події

Розваги розвагами, але завжди потрібно стежити за дотриманням правил безпеки. А допомагатимуть в цьому волонтери ГО "Захист патріотів". Разом з ними ви зможете попрактикувати свою стресостійкість та отримати  навички тактичної медицини.

8. Як робити витинанки

Майстриня Дарія Альошкіна навчить технічним прийомам та різноманітним ефектам, що виникають під час складання паперу. Робити витинанки не так складно, як здається. Особливо корисні ці заняття для дітей, адже вона розвиває дрібну моторику, просторове мислення та художній смак. А ще дітки зможуть створити листівки і картини, оздобивши їх витинанкою.

9. Тарас Шевченко устами незрячих дітей та львівських зірок

Співачка Оксана Муха під супровід скрипаля Олександра Божика та незрячих діток, які акомпануватимуть на бандурі, сопілці, фортепіано та гітарі, виконуватиме відомі твори Тараса Шевченка та пісні сучасних авторів.

10. Як обрати лікаря для вашої сім’ї

Дискусія пройде за участю в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун. Провідні медичні фахівці пояснять суть медичної реформи, розкажуть, як вибрати сімейного лікаря та наголосять, яких правил слід дотримуватися для здорового способу життя.

11. Робототехніка та віртуальна реальність

Кожен зможе поринути у світ фантазій та ілюзій. А завдяки майстер-класу від Tech Startup School Entertainment діти отримають навички нестандартної творчості, комунікативності та роботи в команді. Дітлахи також навчаться конструювати, програмувати та керувати Arduino-роботами легко разом з професіоналами.

Але це ще не все. У "Королівстві Буквордс" відвідувачів чекатиме і не така магія. Завітати і взяти участь у всіх подіях у львівському Палаці мистецтв 10-13 травня на Дитячому форумі 2018 можна, придбавши квиток на сайті bookforum.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції