Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поляки хочуть заборонити показ фільму "Міф" про загиблого Василя Сліпака

Причиною стали червоно-чорні кольори.

У польському Перемишлі показ фільму "Міф" хочуть заборонити через червоно-чорні кольори рекламних плакатів.

"Багато хто звернув увагу на кольори плакату і банерів, що рекламують фільм "Міф" про соліста Паризької опери Василя Сліпака, який загинув на Донбасі. Червоно-чорні кольори, на жаль, у Польщі, і особливо – в нашому місті, асоціюються із поширенням бандеризму", – заявив мер Перемишля Роберт Хома під час прес-конференції.

Проте мер Перемишля підтримав положення про участь Об'єднання українців у Польщі в святкуваннях 100-річчя незалежності РП.

"У ситуації, коли нам говорять про урочисте і єднальне святкування 100-річчя найважливішої для нашої країни події, відмова була б щонайменше незрозумілою", – повідомив він.

Також польський мер попросив від організаторів список запрошених на цю подію гостей і узгодити з ним тематику запланованих заходів.

Раніше повідомляли, що дві банди на замовлення російських спецслужб псували українсько-польські відносини, займаючись вандалізмом та організовуючи теракти. Їх викрила Служба безпеки України. Злочинці – зі Львова, Києва та Чернігова. Четверо з них за ґратами, чекають на суд. Один співпрацював зі слідством і його відпустили. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції