В Україні створено онлайн-путівник бібліотеками

Дата публікації
Перегляди
470
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні створено онлайн-путівник бібліотеками

Фото: vseosvita.ua

На порталі можна знайти інформацію про бібліотеки у всіх населених пунктах України та обрати бібліотеку відповідно до потреб.

Українська бібліотечна асоціація офіційно анонсувала про створення онлайн-путівника українськими бібліотеками – Library for you. Про це йдеться на сторінці асоціації у Facebook.

"Сервіс: онлайн-сервіс "Бібліотека для тебе - Library for you" (веб та мобільна версія) орієнтує щодо бібліотек у всіх населених пунктах України та надає інформацію про бібліотечні послуги. Це дозволить кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб.

Інформація про бібліотеки для сервісу взята із електронної системи моніторингу базової мережі публічних бібліотек (ЕСМАР). Якщо бібліотека не оновлювала контактну інформацію в цій системі протягом останніх двох років, то інформація про бібліотеку може бути не актуальною. Але після того як кожна бібліотека перевірить дані про свою бібліотеку, внесе зміни та додасть нову інформацію, сервіс стане всі більш повним та вміщуватиме найактуальнішу інформацію. 

Cтворений для того, аби орієнтувати щодо місцезнаходження бібліотеки та надавати інформацію про бібліотечні послуги" - йдеться у повідомленні.

За допомогою спеціальних фільтрів сервіс дозволяє кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб:

  • обрати бібліотеку в конкретному населеному пункті;
  • обрати тип та вид бібліотеки, наприклад “дитяча”, “університетська бібліотека” або “технічна”;
  • обрати бібліотеку за площею та кількістю місць для організації заходу;
  • обрати бібліотеку у певному населеному пункті із доступом WI-FI та комп’ютерами;
  • обрати інклюзивну бібліотеку.

Детальна інформація про проєкт Library for you за посиланням. 

Нагадаємо, у рамках проєкту "Дія. Цифрова освіта" бібліотеки перетворять на хаби

Наступна публікація