Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відбулась дистанційна презентація нового роману Софії Андрухович "Амадока"

Роман вийшов у лютому 2020 року.

У Мистецькому арсеналі відбулась дистанційна презентація нового роману Софії Андрухович - "Амадока". Про це йдеться на сторінці Мистецький арсенал. ЛітЛаб у Facebook. 

Публічну презентацію скасували через карантин, яка мала відбутися 21 березня 2020 в Мистецькому арсеналі мала відбутись презентація нової книжки.

"Амадока" Софії Андрухович, ВСЛ, лютий-березень 2020
starylev.com.ua

Роман про зникнення світів та культур і про те, що залишається натомість. У якому зображено кілька епох, але центральною залишається сучасність. Понівечений до невпізнаваності в одній із гарячих точок на Сході України герой роману "Амадока" тільки дивом залишився живим. 

Відеозапис презентації за посиланням.

Дистанційна презентація роману "Амадока" Софії Андрухович в Мистецькому арсеналі

21 березня 2020 в Мистецькому арсеналі мала відбутись презентація книжки Софії Андрухович «Амадока». На події очікувалось понад 200 людей, модерувати презентацію мала директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта. Публічну презентацію скасували через карантин, проте Мистецький арсенал вирішив влаштувати зустріч Олесі із Софією і записав їх розмову. Спеціально для цієї розмови Видавництво Старого Лева передало в Арсенал кілька примірників книжки – тут Софія Андрухович вперше взяла в руки свій надрукований роман "Амадока". УВАГА! У відео є кілька спойлерів! Якщо ви їх не любите, читайте, будь ласка, текстову версію розмови тут: https://cutt.ly/gtvDBr6

Опубликовано Mystetskyi Arsenal Понедельник, 23 марта 2020 г.

Нагадаємо, у Мережі з’явився фільм-портрет "Прохасько" про відомого українського письменника Тараса Прохаська. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції