"Наречений"-садист закатував фотомодель після аборту (фото)

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Наречений"-садист закатував фотомодель після аборту (фото)

Спотворена модель: до і після "ночі катувань" / Фото: Комсомольская правда

26-річний юнак методично бив "кохану" кулаками, гасив об її тіло недопалки, а потім цілував.

У Москві юнак-садист, який відслужив на Кавказі, жорстоко бив і катував свою дівчину-фотомодель в її власній квартирі, коли за стіною спав її маленький син.

26-річний Дмитро Люммі (за паспортом Трошин) почав розпускати руки практично одразу після знайомства, але жертва – Валентина Акишева - йому пробачала і ретельно приховувала рукоприкладство, посилаючись на власну незграбність.

Історію яка спливла після того, як він мало не вбив Валентину, публікує "Комсомольська правда".

"Не смій розмовляти! Я буду спотворювати тебе. Довго. Ти сьогодні помреш, розумієш?", - згадує слова садиста дівчина, яка дивом пережила ту ніч.

Розлютило Дмитра рішення Валентини нарешті з ним розлучитися – після того, як вона була змушена зробити аборт.

"В той вечір ми повернулися з чергової моєї фотосесії, я набралася мужності і заявила, що розлучаюся з ним. І тоді він почав мене вбивати", - розповіла модель.

Спочатку він почав методично бити дівчину кулаками, розбив щелепу, потім Валентина впала на підлогу, а він усівся згори і почав катувати. Він задавав питання,в кожному знаходячи привід для удару. Коли лопнула барабанна перетинка і дівчина почала погано чути, він став бити її ще сильніше. А мучитель запивав гострі відчуття віскі і намагався залити спиртне в горло жертві.

"Диво, що вдавалося все виплюнути, інакше я б сп'яніла, втратила контроль і не врятувала б ні себе, ні свою маленьку дитину. Він був страшний! Коли курив, вимагав підставляти йому долоню і гасив об неї бички. Між побиттям відводив у ванну, забороняючи дивитися в дзеркало, умивав, а потім цілував... Я вила від болю, а йому подобалося! Він би, напевно, зґвалтував мене, якби не кров! (напередодні Валентина зробила аборт – прим. ред.)", - розповіла дівчина.

Дмитро бив її практично всю ніч. А коли під ранок заснув, жінці вдалося схопила сина і, вибігши з квартири, звернутися за допомогою до сусіда і викликати поліцію.

Модель відвезли в травмпункт - у дівчини виявили закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, численні забої, розрив барабанної перетинки, перелом щелепи зі зміщенням.

Між тим Дмитро надсилав своєї колишній коханій повідомлення через Інтернет, що йому нічого не загрожує. "Ти розумієш, що не буде кримінальної справи? - написав він. - У мене на руках два документи, що засвідчують інвалідність! Я - епілептик! .. Я зі своєю групою інвалідності можу і дозвіл на вогнестріл отримати ... Гриф "соціально небезпечний" мені одразу після встановлення діагнозу повісили. У мене вже шість жертв..."

До відповідальності його так досі і не притягнуто.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація