Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Однорічний Іванко потребує допомоги чуйних людей

Дитині потрібно негайно рятувати нирку.

Агризков Іван страждає через рідкісний діагноз - атиповий гемолітико уремічний синдром (Агус). Це рідкісне генетичне захворювання пов'язане з мутацією генів. Руйнування гемоглобіну в крові, гостра ниркова недостатність, далі ураження серця та центральної нервової системи. Гостра ниркова недостатність часто переростає в хронічну з повною втратою функції нирок. 30-50% летальних випадків в гострій формі.

22 грудня 2016 року Іван потрапив до лікарні, у дитини розвинулася гостра ниркова недостатність. Дитину вдалося стабілізувати, але у лютому ситуація повторилася.

"На сьогоднішній день єдиний вихід для Івана це підтвердження діагнозу і подальше лікування за кордоном. Ще є шанс врятувати нирки, але час йде з кожним днем, якщо упустити момент то крім лікування Агус буде потрібно надалі трансплантація нирки. Єдина клініка яка відгукнулася і запропонувала лікування і бачить перспективи це центр педіатрії Шнайдер (Ізраїль). Орієнтовна вартість діагностики і лікування - 80 000 $. Час для збору коштів катастрофічно мало тому є великий ризик отримати хронічну ниркову недостатність, серцеву недостатність або набряк легенів", - розповідають рідні хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк

5167 9855 6043 0753

Агризков Максим Вадимович

https://www.facebook.com/maxim.agryzkov

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції