Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
14-річному Віті необхідна операція з видалення пухлини

Родина не має змоги сплатити 50 тисяч гривень за операцію.

50 тисяч гривень задля повернення до нормального життя - такої відносно невеликої, але для родини 14-річного Віті Коваленка з Кропивницького, непосильної суми не вистачає, щоб дати хлопцю шанс на повноцінне життя, йдеться у ТСН.

Майже десять років через пухлину мозку він мучиться через страшні напади судом. Медики кажуть: методика видалення таких пухлин вже є і зробити операцію можна в Україні. Однак за медикаменти доведеться заплатити. І без допомоги небайдужих родині не впоратись.

Понад усе Вітя мріє поїхати на пляж, або пограти у футбол із однолітками. Однак такі розваги віднедавна під повною забороною. Будь-якої хвилини може початися напад судом, який провокує пухлина у скроні.

"У захворюванні дитина дуже важка, корекція нападів просто протисудомними препаратами не виходить, тому він потребує хірургічного лікування. Причому чим швидше тим краще, тому що частота нападів дуже велика. І не купірується", - розповіла дитячий невролог Наталя Гудзенко.

Є шанс, що після оперативного втручання припиняться судоми і дитина зможе повернутися до звичайного життя і восени знову піти до школи.

Видалити пухлину беруться в Інституті Ромоданова. Саме втручання буде безкоштовним. Однак медикаменти та розхідні матеріали родині доведеться купити за свої гроші.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7555 1483 0773 (мама - Коваленко Юлія Валеріївна)

Контактні номери: + 38 066 387 41 48; +38 097 240 51 15

Залиште свій коментар

Вибір редакції