9-річна Домініка потребує допомоги

Дівчинці потрібна постійна реабілітація.

Домініці Мізяк пооставили цілу низку невтішних діагнозів: вторинна мікроцефалія, спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, дистонічні атаки, епілептичний синдром, як наслідок гіпоксично-травматичного ураження ЦНС

При народженні Домініки виникли ускладнення: у дівчинки було дворазове обвиття пуповини навколо шиї, асфіксія. Після цього вона відразу ж впала в кому, у неї почалися судомні напади та її помістили на ШВЛ. З коми дитина вийшла через два з половиною тижні. Потім півтора місяці дівчинка провела в реанімації.

Такі події вплинули на розвиток дівчинки. Тож мамі-одиначці довелося докласти зусилля, щоб дівчинка не відставала від однолітків. Після тривалих і безперервних реабілітацій у дівчинки почала розвиватися позитивна динаміка, зміцнилися спинні м'язи, почала тримати голову, зменшилася спастика, краще працює руками. Але на сьогоднішній день вона й досі не може самостійно сидіти, ходити, жувати і говорити.

Періодично у Домініки трапляються дуже сильні епілептичні напади. Але, за словами лікарів, перспектива в розвитку у Домініки. Але потрібно не зупиняти реабілітаційну терапію.

На жаль, у матері-одиначки на подальше лікування дитині коштів немає, тож вона просить небайдужих людей допомогти зібрати кошти!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Одержувач: Приватбанк

Номер рахунку: 29244825509100

МФО: 305299

ЄДРПОУ: 14360570

Призначення платежу:

Ремешевская Лариса Володимирівна

ІПН: 2963920907

Карта одержувача: 5168742307004832

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: