Батьки Ореста благають допомогти врятувати сина

Малюка готові прийняти на лікування в Польщі

Трирічний Орест Бобко ходити та говорити вчився у лікарнях. У нього гостра лімфобластна лейкемія. Хіміотерапія не допомагає, а грошей на пересадку кісткового мозку у родини немає. Батьки малюка благають про допомогу, адже на порятунок дитини лишилося обмаль часу

Діагноз малюку поставили в 7 місяців, він пройшов курс хіміотерапії і здавалося, хвороба відступила. Щастю батьків не було меж. Та уже за кілька місяців стався рецидив. Відтоді хлопчик більше жив у лікарнях, ніж удома.

Після останньої хіміотерапії у Ореста почався стоматит, дитина не в змозі навіть усміхнутися. Врятувати його може трансплантація кісткового мозку від неродинного донора. Однак таких операцій в Україні не роблять, а вартість трансплантації в Польщі 120 тисяч євро - для родини непідйомна.

"Йде рахунок на тижні, максимум місяць-півтора, коли ми можемо очікувати гарних результатів після проведення трансплантації", - каже лікар-гематолог відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Чорнобильської лікарні Олена Степанюк.

Завдяки небайдужим людям вдалося зібрати 50 тисяч євро. Родина Ореста благає про допомогу, бо на порятунок дитини – залишилося обмаль часу.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7573 2390 5838

ВідеоБатьки трирічного Ореста благають про фінансову допомогу на лікування сина

Залиште свій коментар