Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Близнюки Ігор та Максим потребують допомоги у лікуванні ДЦП

Дітям потрібна тривала реабілітація

Мама двох хлопчиків-близнюків просить допомогти у лікуванні дітей. Хлопчики народилися у 2010 році передчасно і самостійно не дихали, отримали крововиливи 3-го ступеня.

"Все це залишило відбиток на їхньому здоров'ї. А наслідком пережитого став діагноз ДЦП. Зараз Ігорю та Максиму уже майже 6 років та вони й досі самостійно не ходять і потребують постійного лікування, дуже часто хворіють", - розповідає мама хлопчиків.

Родина хлопчиків робить все можливе, що надати дітям потрібну допомогу, проте фінансово вже не можуть сплачувати за коштовні реабілітації у спеціалізованих центрах. Вони звертаються по допомогу.

"За ці роки лікування ми досягли хороших результатів, тому зупинятись не можна. Ігор навчився сам стояти біля опори, ходить із підтримкою за руки, розмовляє реченнями, вміє рахувати, сам сидить, мріє і дуже хоче ходити, сам бути таким як усі дітки. Максим був дуже тяжкий, але зараз, слава Богу, почав утримувати голову, спину, стоїть на ніжках з підтримкою, реагує на своє ім'я, багато посміхається, говорить різні звуки, любить слухати казки. З великим проханням та надією звертаємось до небайдужих людей, допомогти моїм синочкам на лікування", - просить жінка.

Реквізити для допмоги:

ПриватБанк картка № 4149437850673714

Гудзман Марія Василівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції